Черно море и Македония Гьорче Петров играят при резултат 2:1 в

...

На живо: Черно море - Македония Гьорче Петров

Черно море и Македония Гьорче Петров играят при резултат 2:1 в контрола от лагера на " моряците " в Турция. В 14-ата минута Курьор изведе варненци напред. Деян Блажевски в 33-ата минута изравни с прекрасен диагонален удар. Отново Курьор бе прецизен за Черно море в 55-ата минута Двубоя можете да гледате НА ЖИВО в сайта Sportal.bg.

Наставниците на двата отбора Илиан Илиев и Наджи Шенсой се договориха срещата да се играе в четири полувремена по 30 минути. Македонците са пети в локалното състезание, а през предходната година изгубиха финала за Купата на Македония от Академия Пандев. Българският бранител Мартин Ковачев е част от отбора.

Илиев заложи на следния състав. Младежкият национал Иван Дюлгеров е на вратата, а Стефан Станчев, Даниел Димов, Димитриос Хантакиас и Фахд Актау са четиримата бранители пред него. Опорните халфове в схемата 4-2-3-1 са Мехди Букаси и Васил Панайотов. Каращият проби Габриел играе отдясно, а Дани Кики и Матиас Курьор са останалите офанзивни футболисти зад Денислав Ангелов.

" Моряците " отстъпиха с 1:3 първата си инспекция на Олександрия, когато още веднъж играха четири полувремена по 30 минути. Във втората си контрола варненци надвиха с 2:0 над съветския СКА-Хабаровск.

В 14-ата минута добра офанзива на Черно море бе приключена по най-хубавия метод от Матиас Курьор. Новото попълнение на варненци засече на втора греда центриране на Стефан Станчев от десния фланг, с което даде задатък на отбора си. В третата минута на второто полувреме Деян Блажевски изравни резултата. Крилото преодоля Стефан Станчев и с прекрасен диагонален удар на остави шансове на Иван Дюлгеров. В 55-ата минута Курьор още веднъж даде преднина на варненци с прекрасен гол с глава.

---

ЧЕРНО МОРЕ - Гьорче Петров 2:1

1:0 Матиас Курьор (14)

1:1 Деян Блажевски (33)

2:1 Матиас Курьор (55)

--

ЧЕРНО МОРЕ: Иван Дюлгеров, Стефан Станчев, Даниел Димов, Димитриос Хантакиас, Фахд Актау, Мехди Букаси, Васил Панайотов, Габриел, Дани Кики, Матиас Курьор, Денислав Ангелов

Резерви: Миодраг Митрович, Йордан Радев, Емил Янчев, Петър Вуцов, Патрик Андраде, Жордао Кардосо, Илиан Илиев-младши, Мартин Минчев, Исмаил Иса

ФК МАКЕДОНИЯ: Марко Йовановски, Християн Пецов, Филип Мишевски, Мартин Ковачев, Давид Атанасовски, Сефер Емини, Ермедин Адем, Боби Божиновски, Арди Воша, Деян Блажевски, Пауло Карвальо.

Резерви: Стоян Димовски, Дамян Серафимов, Филип Алексовски, Фернандо Аугусто, Филип Петров, Християн Филиповски, Лука Трайковски, Деян Тантуровски, Марко Стойчевски, Ален Яшаровски, Киприян Петрески, Емин Бахтияри

Видео вижте ТУК

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!